Výroba

Výrobná prevádzka v Senici je vybavená 8 najmodernejšími vstrekolismi od renomovaných firiem KRAUSS MAFFEI a HAITIAN. Samozrejmosťou sú sušičky materiálu (firma COLORTRONIC), termoregulačné zariadenia (firma TOOL-TEMP a REGLOPLAS), drviče plastov (firma RAPID ) a dopravné pásy so separátormi (firma VIRGINIO NASTRI). Na nanášanie dvojkomponentnej tesniacej polyuretánovej hmoty používame 3-osé robotické CNC zariadenie od firmy Sonderhoff – EDF. Na extrúziu profilov využívame extrúder od firmy Friul Filiere.
Máme kapacitu i priestory na prípadné rozšírenie výroby. Úzko spolupracujeme s dodávateľmi najmodernejších technológií a materiálov. Môžeme vyhovieť akýmkoľvek požiadavkám na výrobu.
  • Extrúzia
    Extrúzia je výrobný proces, pri ktorom za pomoci teploty a tlaku je pôvodný materiál roztavený, pomocou šneku a matrice je vytlačený do výsledného tvaru a v...
  • Vstrekovanie
    Vstrekovanie plastov je jednou z hlavných operácií pri spracovaní plastov. Umožňuje ekonomicky a kvalitne produkovať dostatočne presné výrobky zo širokého rozsahu plastov.
  • Nástrojáreň
    Praesent commodo cursus magna, vel scelerisque nisl consectetur et. Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Donec id elit non...